program_dla_szkol

Program dla szkół

Jak co roku pragniemy edukować młodzież w zakresie zasad prawidłowego żywienia oraz świadomego budowania nawyków żywieniowych.
  

Jesteś nauczycielem, dyrektorem szkoły? To miejsce jest dla Ciebie! Zgłoś swoją szkołę do udziału w Programie edukacyjnym "Gotuj się na zmiany", odbierz darmowe materiały edukacyjne, przeprowadź lekcje w oparciu o nasze autorskie scenariusze i graj o super nagrody:

Damian

2 x Warsztaty kulinarne 

z Damianem Kordasem połączone z wycieczką do Warszawy 

Bon

200x bon o wartości 1000zł

Bony na sprzęt sportowy dla szkoły o wartości 1000zł.

W poprzednich edycjach Programu edukacyjnego, dzięki ścisłej współpracy z nauczycielami, udało się nam przeprowadzić lekcje z prawie milionem uczniów szkół gimnazjalnych i podstawowych z całej Polski!

W TEGOROCZNEJ EDYCJI PROGRAMU STAWIAMY NA PRAKTYKĘ:

  • Wszystkie przygotowane przez nas lekcje w dużym stopniu oparte są o praktyczne przykłady z życia uczniów. W części scenariuszy zastosowaliśmy innowacyjną metodę Action Learning, w której nauczyciel jedynie prowadzi podopiecznych do odnalezienia rozwiązań.
     
  • Oprócz scenariuszy lekcji pokażemy jak prowadzić angażujące projekty z młodzieżą, które pomogą ugruntować wiedze w praktyce oraz rozwinąć dodatkowe umiejętności.